Pielęgnacja

Dr kosmetologii Ewa Szmaj-Kupny wspiera pacjentki chore na raka

Ewa Szmaj-Kupny

Czas na kolejną odsłonę z cyklu Ludzie. Cicha, spokojna, a jednocześnie stanowcza i konsekwentna. Ewę Szmaj-Kupny poznałam pracując w firmie kosmetycznej. Ewa była jedną z klientek firmy i prowadziła własny salon urody. Jest także doktorem kosmetologii i autorką książki „Twój poradnik zdrowej cery„.

Kiedy rozpoczynałam działania zachęcające do włączenia się do zespołu Onko Friends Ewa bez wahania się zgłosiła. Mimo wejścia w nową rolę mamy wygospodarowała czas na pomoc innym. Pacjentki chore na raka mają kolejną dobrą duszę 🙂

Dr Ewa Szmaj-Kupny

Kojące kosmetyki dla skóry po terapii

Jednym z pierwszych działań członków Onko Friends było nawiązanie kontaktu z lokalnymi stowarzyszeniami lub fundacjami opiekującymi się pacjentami onkologicznymi. Dziewczyny miały za zadanie rozpoznać ich potrzeby pielęgnacyjne oraz wrócić z upominkami dla każdej z pań, co nastąpiło w grudniu 2020 roku.

Ewa zawiozła podopiecznym Siemianowickiemu Stowarzyszeniu Amazonek „Razem” kosmetyki do pielęgnacji skóry, której stan się pogorszył po radio i chemioterapii. Panie były zaskoczone i bardzo wzruszone pomocą i zainteresowaniem.

Onko Friends w Internecie

To zachęciło Ewę do dalszych kroków jakim było m.in. nawiązanie kontaktu z portalem siladzieci.pl, który opublikował działania ekipy Onko Friends w ramach akcji #podajdobrodalej.

Ewa idzie jak burza. Cyklicznie odwiedza „już” swoje podopieczne ze stowarzyszenia robiąc prezentacje z zakresu prawidłowej pielęgnacji zarówno w chorobie jak i na co dzień. Spotkanie z okazji Dnia kobiet było dla pań miłym czasem spędzonym na kobiecych sprawach i rozmowach na każdy temat.


Pracuję z kobietami i dla kobiet, pomagając im odnaleźć swój sposób na pielęgnację i problemy skóry.

Kosmetologia praktyczna to moja pasja.” – dr Ewa Szmaj-Kupny


Bezpieczna pielęgnacja dla pacjentów onkologicznych

Ewa niedawno stworzyła własną markę kosmetyków Dr Ewa Szmaj Esencje Natury, którą poleca także do pielęgnacji skóry po radioterapii. Kompleksowa linia kremów, toników, olejków czy żeli spełni oczekiwania wymagającej skóry.

Kosmetyki w 90% są naturalne, a ich truskawkowy zapach zniewala. Sama je testowałam i miałam dylemat czy się nimi smarować czy jeść ?

Holistyczne podejście poparte wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zawodzie zaowocowało wspaniałymi produktami. Bezpieczne i delikatne, że z powodzeniem mogą je stosować także pacjenci walczący z rakiem. A Ewa jako ich twórczyni jest tego gwarantem.

Ewa Szmaj-Kupny Esencje Natury
Autorska linia kosmetyczna dr Ewa Szmaj Esencje Natury

Więcej takich ludzi

Cieszę się, że spotkałam Ewę na swojej drodze. Był moment, że z powodu różnych spraw nasz kontakt się rozluźnił, jednak nasze drogi znów się skrzyżowały.

Życie jest nieprzewidywalne i to chyba jest w nim najbardziej fascynujące. Bardzo jej kibicuję w rozwoju i wiem, że zrobi wiele dobrego dla innych. Ewa Szmaj-Kupny to nie tylko kosmetolog to także dobry człowiek.

Poznajcie pozostałe bohaterki i członkinie Onko Friends:

Onko poniedziałki w OpoluAnioł z Drzonkowa.

#poradnik dla pacjenta onkologicznego

#po diagnozie poradnik dla pacjentów onkologicznych

#Ewa Szmaj-Kupny

Jeden komentarz do “Dr kosmetologii Ewa Szmaj-Kupny wspiera pacjentki chore na raka

  • Wow, amazing blog structure! How long have you been blogging for?
    you made running a blog look easy. The overall glance
    of your site is magnificent, let alone the content material!

    You can see similar here najlepszy sklep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *