Aktualności

Autorska kolorowanka dla osób walczących z rakiem

40 stron kolorowanek z motywującymi cytatami po angielsku.

Jestem autorką tej kolorowanki, bo wiem jak trudno jest znaleźć spokój podczas choroby nowotworowej. Kolorowanka jest zarówno dla osób walczących z rakiem jak i osobom wspierającym pacjentkę/a.

Jeśli masz chwilę zwątpienia albo jesteś wściekła na wszystko chwyć kredkę lub marker i sobie pomaluj, nawet wyjeżdżając poza linie. Każda metoda jest dobra, aby skierować myśli na inne tory. Czemu akurat nie ta?

Do kupienia na Amazon.pl.

Opis

Odkryj moc terapeutyczną kolorowania z naszą wyjątkową kolorowanką, zaprojektowaną specjalnie dla wojowniczek walczących z rakiem.

’Koloruj Swoją Drogę do Zwycięstwa’ to nie tylko zbiór inspirujących wzorów i motywów, ale przede wszystkim przestrzeń, gdzie możesz uwolnić napięcie, zrelaksować się i odnaleźć wewnętrzną siłę.

Każda strona tej książki to krok w podróży ku pokonaniu stresu, zwiększeniu pozytywnego nastawienia i odzyskaniu kontroli nad własnym życiem.

Niezależnie od tego, gdzie jesteś na swojej drodze, ta kolorowanka jest twoim towarzyszem, przypominającym, że każdy pociągnięty kredką ruch to krok bliżej do zwycięstwa.

Zanurz się w świat kolorów i pozwól, aby każdy odcień był odzwierciedleniem twojej niezłomności i odwagi.